Wentylacja

  • Wentylacja Gobox Odział Rzeszów – wentylacja domowa Rzeszów

Podstawowym zadaniem wentylacji jest wymiana powietrza w budynku, dla zapewnienia komfortowych i zdrowych warunków do pracy i życia. Skuteczność wentylacji zależy od właściwego doprowadzenia świeżego powietrza z zewnątrz do budynku, zapewnienia odpowiedniego przepływu pomiędzy pomieszczeniami i sprawnego usunięcia zanieczyszczonego powietrza, dlatego tak ważne jest odpowiednie zaprojektowanie i wykonanie systemu wentylacji, oraz regulacja działającego systemu.

  • Wentylacja mechaniczna - wentylacja domowa Rzeszów

Nowoczesna wentylacja pomieszczeń mieszkalnych odbywa się dzisiaj w sposób kontrolowany z wykorzystaniem wentylatorów przetłaczających powietrze w kanałach wentylacyjnych. Stosowanie tego typu wentylacji umożliwia celowe sterowanie wartościami różnych parametrów określających stan powietrza w budynku.

  • Wentylacja mechaniczna z odzyskiem ciepła - wentylacja domowa Rzeszów

Zasada działania wentylacji mechanicznej nawiewno-wywiewnej z odzyskiem ciepła (rekuperacji) jest stosunkowo prosta, poprzez zastosowanie rekuperatora czyli urządzenia, które pozwala zmniejszyć straty ciepła wynikające z wentylacji pomieszczeń. Rekuperator zapewnia ciągły dopływ świerzego powietrza do pomieszczeń, usuwając jednocześnie zużyte powietrze, redukując przy tym poziom dwutlenku węgla oraz wilgoci. Oba strumienie nie mieszają się ze sobą, dlatego do wnętrza domu nie wracają zapachy, kurz i zanieczyszczenia, zapewniając optymalne parametry powietrza przy jednoczesnym zachowaniu niskiego poziomu zużycia energii.

  • Centrale wentylacyjne i rekuperacyjne - wentylacja domowa Rzeszów

  • Rekuperatory - wentylacja domowa Rzeszów

  • Kurtyny powietrza

 

Projekt / Sprzedaż / Montaż / Serwis / Projekt / Sprzedaż / Montaż / Serwis / Projekt