Energia odnawialna

Energia odnawialna GOBOX Oddział Rzeszów – Pompy ciepła Rzeszów
W ofercie GOBOX Oddział Rzeszów znajdą Państwo urządzenia z zakresu energii odnawialnych  dla każdego zastosowania.

  • Pompy ciepła Rzeszów – Danfoss

Pompy te odzyskują zmagazynowaną energię promieniowania słonecznego i dostarczają ciepło w celu ogrzewania i przygotowania ciepłej wody użytkowej. Dzięki zastosowaniu pompy ciepła ¾ energii potrzebnej na te cele jest darmowe i stale odnawialne. Energia magazynowana jest w gruncie, wodach gruntowych i powierzchniowych oraz w powietrzu.
Rodzaje pomp ciepła firmy Danfoss:
- pionowy wymiennik gruntowy
- poziomy wymiennik gruntowy
- poziomy wymiennik i wody gruntowe
- woda gruntowa
- powietrze

Pompy ciepła Rzeszów

  • Gazowe pompy ciepła Rzeszów Robur Gazuno Linia PRO GAHP

Pompy ciepła GAHP-A to urządzenia zaprojektowane z myślą o maksymalnej efektywności i niskich kosztach eksploatacji. Urządzenie wykorzystuje gaz jako paliwo i dzięki zjawisku absorpcji pozyskuje ciepło z otaczającego
powietrza. Wykorzystanie energii odnawialnej pochodzącej z otoczenia zapewnia do 40% redukcji kosztów eksploatacji oraz niższą emisję CO2 do atmosfery w stosunku do rozwiązań konwencjonalnych.

Posiadamy w swojej ofercie wysokowydajne gazowe absorpcyjne pompy ciepła Robur Gazuno Linia PRO GAHP

  • Gazowe pompy ciepła Rzeszów GHP AISIN TOYOTA z wykorzystaniem silnika spalinowego

Technologia gazowych pomp ciepła  GHP polega na wykorzystaniu silnika spalinowego zasilanego gazem z napędu zespołu sprężarek pracujących w wysokowydajnym układzie pompy ciepła ze zmiennym przepływem czynnika chłodniczego VRF. Ciepło powstające podczas pracy silnika wykorzystywane jest w tym układzie jako źródło ciepła zasilającego obieg pompy ciepła w trybie ogrzewania. W trybie chłodzenia ciepło to w całości może być wykorzystywane do darmowego podgrzewania ciepłej wody użytkowej.

  • Fotowoltaika

Jest to dziedzina nauki i techniki zajmująca się przetwarzaniem światła słonecznego na energię elektryczną czyli inaczej wytwarzaniem energii elektrycznej z promieniowania słonecznego. Wykorzystanie zjawiska fotowoltaicznego do produkcji prądu jest coraz popularniejszą formą pozyskiwania energii.  Firma GOBOX jest dystrybutorem paneli fotowoltaicznych . Zajmujemy się przygotowaniem  projektu instalacji fotowoltaicznej na miarę potrzeb Naszego klienta. Przygotowujemy niezbędną dokumentację w celu uzyskania warunków przyłączenia dla źródła wytwórczego do sieci dystrybucyjnej. Wykonujemy montaż i serwis instalacji fotowoltaicznych.

  • Przemysłowe oświetlenie LED

Jesteśmy Partnerem firmy  Geecs  posiadamy w swojej ofercie oświetleniowe oprawy LED-owe firmy PHILIPS.  Przygotowujemy projekty wraz z montażem oraz fachowym doradztwem  specjalistów ds. oświetlenia.

Korzyści wynikające z zastosowania oświetlenia LED :
Poprawa efektywności energetycznej instalacji
Zwiększenie wydajności pracy
Zwiększenie bezpieczeństwa procesów produkcyjnych
Wyższy komfort pracy
Minimalizacja czynności i kosztów związanych z utrzymaniem oświetlenia
Osiągnięcie celów środowiskowych – niższa emisja CO2
Budowanie zielonego i innowacyjnego wizerunku firmy Klienta

 

Projekt / Sprzedaż / Montaż / Serwis / Projekt / Sprzedaż / Montaż / Serwis / Projekt