O firmie

Firma „GOBOX” powstała 1991 roku w Dębicy, oddział nowosądecki został utworzony w 2007 roku. Aktualnie posiadamy 4 oddziały na terenie Polski: Centrala w Dębicy, Nowy Sącz, Rzeszów, Sandomierz.

Oddział w Nowym Sączu początkowo zajmował się sprzedażą armatury chłodniczo – klimatyzacyjnej, jednak z czasem poszerzył swoją działalność również o usługi w dziale wentylacji, klimatyzacji i chłodnictwa. Dziś oferujemy pełny pakiet usług w zakresie sprzedaży, doradztwa, projektu, wykonania, a także pełnej obsługi serwisowo gwarancyjnej i pogwarancyjnej zainstalowanych urządzeń klimatyzacyjnych i wentylacyjnych (w tym rekuperacji).

Od początku swojej działalności w branży chłodniczo – klimatyzacyjnej firma współpracuje z renomowanymi producentami zachodnimi i krajowymi, w tym ściśle z firmami Fujitsu Danfoss znajdującymi się w ścisłej czołówce światowych producentów w dziedzinie klimatyzacji.

Dynamikę sprzedaży usług przedsiębiorstwa w branży chłodnictwa, klimatyzacji, wentylacji warunkuje wysoko wykwalifikowana kadra inżyniersko-techniczna oraz dobrze rozwinięta sieć serwisowa, której pracownicy docierają do miejsca przeznaczenia w ciągu 6 godzin od chwili powiadomienia.

Posiadamy o ofercie urządzenia firm takich, jak: Danfoss, Bitzer, Geoedhart, Dajkin, Fujitsu, Mitsubishi, VTS, Bartosz. Daje to naszym klientom dostęp do najwyższej jakości produktów oraz usług z zakresu branży chłodniczo – klimatyzacyjnej.

W 2007 r. firma Gobox montuje z powodzeniem pierwszy duży układ wentylacyjny, co daje jej możliwość kompleksowego wykonania instalacji z zakresu branży HVAC.

Promocje: